Som Fashion

tesettür giyim ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda hem ürün çeşitliliği ile hem de ekonomik fiyatları ile vazgeçemeyeceğiniz özel bir markadır.

Tasarım olarak ortaya çıkarttığı tüm ürünler İslami şartlara uygun niteliklerden oluşmaktadır.

Som Fashion etek modelleri, tesettür dünyasına uyum sağlayan çok özel modellerden oluşmaktadır. Şıklığı ile ön plana çıkan Som Fashion etek modelleri yıla damgasını vuran desenli kumaşlardan tasarlanmaktadır. Farklı kıyafetler ile kolayca kombin yapmanıza olanak sunan Som Fashion etekler, sizlerin de şıklığını taçlandıracak özel modellerden oluşmaktadır.

Ayrıca Som Fashion elbiseler üzerinde kullanılan kumaş modelleri de oldukça kalitelidir. Yeni trendlere uyum sağlayan tesettür giyim tarzına uygun biçimde şekillenen Som Fashion elbise modelleri sizlerin de  ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şıklığa sahiptir.

İster günlük hayatta kullanabileceğiniz sade modelleri isterseniz de özel gün ve gecelerde Gönül rahatlığı tercih edebileceğiniz sizlere şık bir görüntüye kavuşturacak modellerden yana tercihlerde bulunabilirsiniz.

Som Fashion,  tunik modelleri oldukça iddialı tasarımlardan oluşmaktadır. Daha önce görmediğiniz pek çok modelleri Som Fashion,  imzasını taşıyan yeni sezon koleksiyon ürünlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hem çizgisi hem de sahip olduğu kaliteli kumaş yapısı ile sizlerin de zevklerine hitap edecek en özle tunik modelleri Som Fashion tsettür giyim ürünleri içerisinde yer almaktadır.

İslami çerçevede tasarlanan Som Fashion tesettür giyim ürünleri, tunik, etek, elbise, abiye ve farklı giyim Ürünleri içerisine almaktadır.

Som Fashion abiye modelleri, farklı tasarımlardan yana seçim yapmak isteyen tesettürlü bayanların taleplerini karşılayan özel tasarımlardan oluşmaktadır.

Som Fashion,  abiye modelleri içerisinden sizlerde zevklerine hitap eden onlarca farklı bulabilir ve istediğiniz şıklığa kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Som Fashion tesettür giyim ürünlerinin her birini site adresimiz üzerinde bulabilir ve çok uygun fiyat avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Listelenecek bir ürün yokSEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.