İade ve Değişim Süreci

Satın almış olduğunuz ürünü, içinde bulunan İade ve değişim formunu doldurarak Kutusu ve içinde Bulunan Aksesuarları (Varsa ) ile birlikte Anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo'ya teslim ederek Değişim veya iade sürecinizi Başlatabilirsiniz.

Değişim işlemleri ücretsiz olup Anlaşmalı Kargolarımız ile göndermeniz gerekmektedir.
İade İşlemleri için Gidiş Dönüş Kargo masrafları Hesaplanıp İade tutarınızdan Düşmektedir.


İade ve değişim için yolladığınız ürünler firmamıza ulaştığında sipariş esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına ve mail adresine otomatik olarak bilgilendirme mesajları gönderilecektir.

İadelerde geri ödeme sürecimiz Yasal olarak 14 Gün'dür Fakat Firmamız Takip eden Her cuma günü 7 gün içinde  ödemeleriniz Yapılmaktadır.

İade Şartları

Abiye ve özel tasarım elbise ürünlerinde iade süreciniz kargoyu teslim aldıktan sonra 24 saat içinde  (Hafta sonu bu sürece dahil değildir) Kargoya vererek Tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

Bu sürecin Aşılması durumunda iade işleminiz onaylanmayacaktır.

İade ettiğiniz ürünler kullanım hatası veya sizin tarafınızdan herhangi bir nedenle zarar görür veya yanında gelen aksesuarlar herhangi bir sebep ile tarafımıza yollamamanız durumunda iadeniz kabul olmaz.

Özel kampanyalı ürünlerde iade yoktur ( ZARİF kategorisindeki tüm ürünler ve YUZDE 50 İNDİRİM  Kategorisi ) özel Kampanya kapsamındaki ürünlerdir.


Yurtdışı İade Şartları


Yurt dışı siparişlerde Değişim ve iade İşlemleri Maliyetli Olduğundan Dolayı İADE VE DEĞİŞİM İşlemi yapılamamaktadır.

Tüm Masraflar Müşteri Tarafından Karşılanması Durumunda DEĞİŞİM VE İADE işlemi yapılacaktır.
SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.