Nurbanu Kural

imzasıyla etkileyici tasarımlar gün yüzüne çıkmaktadır. Tesettür giyim ürünleri arasında farklı çizgileri ve şık tasarımları ile ön plana çıkan Nurbanu Kural, sizlerin de zevklerine hitap edebilecek modelleri hayata geçirmektedir.

En özel renkleri en özle tasarımlar ile birleştirerek özel gün ve gecelerde göz alıcı bir güzelliğe kavuşmanızı sağlamaktadır.

Nurbanu Kural abiye modelleri gerçek manada fark yaratan çizgilerden oluşmaktadır. Yeni trendleri anlık olarak yeni sezon koleksiyonlarına dâhil eden Nurbanu Kural, estetik çizgilerden oluşan modelleri ile kullanıcıları kusursuz bir görüntüye kavuşturmaktadır.

Nurbanu Kural, kaliteli işçiliği ile yeni koleksiyon ürünlerindeki görüntüsü adeta taçlandırmaktadır. Birinci sınıf kumaşlar kullanarak tasarım çalışmalarına koyulan Nurbanu Kural, birbirinden özel elbise modellerini de hayata geçirmektedir.

Nurbanu Kural elbise modelleri sizler için hem günlük hem de özel mekânlarda kullanılabilecek özelliklerden oluşmaktadır. Zarif bir görüntü elde etmeyi amaçlayan tesettürlü batanların tercihleri kuşkusuz ki Nurbanu Kura l imzasını taşıyan tesettürlü giyim ürünlerinden yana olmaktadır.

Sizler için Nurbanu Kural yeni koleksiyonunda yok yok. Her defasında birbirinden iddialı modelleri ile görücüye çıkan tesettürlü giyim modelleri, bayanlardan tam not almayı başarmış durumdadır.

İslami çerçevede tasarlanan tüm Nurbanu Kural tesettür koleksiyonu, farklı ortamlarda tesettüre uygun bir şıklık ile bulunmanızı sağlamaktadır.

Tesettür dünyasının taleplerine en iyi şekilde karşılık vererek ortaya çok şık ve özel modeller çıkartmış durumdadır. Sizlerde Nurbanu Kural tesettürlü giyim ürünleri ile hayal ettiğiniz saf ve duru güzelliğe kolayca sahip olabilirsiniz. Kalite ve şıklık anlamında aradığınızı bir arada bulabileceğiniz tek adres Nurbanu Kural imzasını taşıyan ürünler olmaktadır.

Sizlerde tesettürün ünlü markalarından giyinmeyi tercih ediyorsanız Türkiye’nin en popüler markası olan Nurbanu Kural yeni koleksiyonu ile tanışabilirsiniz
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
Besra Abiye - Lila - Nurbanu Kural

Besra Abiye - Lila - Nurbanu Kural

1.606,37 TL 2.601,21 TL

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.