Nesrin Emniyetli

Farklı stili ile tesettürlü hanımların gönlünde yer tutan ve özel gün ve gecelerde tesettürlü bayanların şıklığını taçlandıran Nesrin Emniyetli imzalı tesettür ürünleri, kalitesi ile kendiniz uzaktan belli etmektedir.

Şıklığı ve kalitesi ile fark yaratan tasarımların her biri Nesrin Emniyetli imzasını taşımaktadır. Farklı zevklere kolayca hitap edebilecek onlarca farklı model Nesrin Emniyetli yeni sezon koleksiyonlarındaki yerini almaktadır.

Birinci kaliteden oluşan kumaşla kullanılarak hem tesettürlü abiye modelleri üzerinde hem de günlük yaşamın bir parçası olan tunik modelleri üzerinde kullanılmaktadır. Nesrin Emniyetli tesettür giyim modelleri konusunda kendini ispatlamış ünlü bir markadır. Bunun en özel ispatını milyonlarca tesettürlü bayan oluşturmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre tesettürlü 10 kadından 5 i Nesrin Emniyetli imzasını taşımakta olan tesettürlü giyim ürünlerini tercih etmektedir.

Nesrin Emniyetli tesettür giyim ürünlerinin tercih edilme sebeplerine bakıldığında ilk göze çarpan başlıklar;

Nesrin Emniyetli elbise modellerinin çok ekonomik fiyatlara satılıyor olmasıdır. Farklı beden ölçülerine hitap edebilme özelliğine sahip olan Nesrin Emniyetli koleksiyonunda s bedenden başlayarak büyük beden ölçülerine varıncaya kadar çeşitli beden ölçüleri bulunmaktadır.

Nesrin Emniyetli abiye modelleri birbirinden göz alıcı modellerden oluşmaktadır. Yıla damgasını vuran trende renkler en özel modeller üzerinde kullanılmaktadır.

Özel tasarımlar ile bütünleşen renler ortaya çok şık ve göz alıcı tasarımları ortaya çıkartmaktadır.

Nesrin Emniyetli elbiselerde sizlerin beğeninizi kazanacak özel modellerden oluşmaktadır.  İslami değerlere hitap eden onlarca farklı model Nesrin Emniyetli farkıyla yeni sezon kataloğundaki yerini almaktadır.

Sizlerde Nesrin Emniyetli ürünlerinin her birini en uygun fiyatlarla satın alabilmek için zarif tesettür bağlantı adresimiz üzerinden online olarak kolayca satın alabilirsiniz.

Listelenecek bir ürün yokSEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.