Mihrişah

Mihrişah tesettür giyim üzerinde yerini alarak markalaşmış ünlü markalardan bir tanesidir. Farklı tarza imza atarak tesettürlü bayanlardan tam not almayı başarmış olan Mihrişah tesettür giyim ürünleri, çok özel renkler ile bayanların şıklığını arttırmayı başarmış bir durumdadır.

Tesettür dünyasının ihtiyaç duyduğu modelleri büyük bir özen ile tasarlayarak, tüketicilerin ihtiyaçlarına çözüm olmuştur.  Mihrişah elbise modelleri bakımından Türkiye’nin en çok tercih edilen markası durumuna gelmiştir.

Kaliteli kumaşlardan hayata geçirdiği Mihrişah tesettür elbise modelleri, özel gün ve mekânların vazgeçilmez modelleri olarak tercih edilmektedir.

Tesettürün temel ilkelerini dikkate alarak tasarlamış olduğu ürünlerin her birinde itinalı çalışmaları gerçekleştirmektedir.  Özel gün, gece ve günlük kullanımların en rahat modelleri olan elbise modellerini sade ve göz kamaştıran biçimde oluşturmaktadır.

Yeni sezon Mihrişah abiye modelleri, sizlerin de beğenisini kazanacak özel modellerden oluşmaktadır. Işıltılı kumaşlardan tasarlanan modelleri, gecenin şıklığına uyum sağlayacak bir tarzı yansıtmaktadır.

Zengin seçeneklerini yeni sezon koleksiyonunda bulunduran Mihrişah, daha önce görülmemiş tasarımları gün yüzüne çıkartmaktadır. Var olan klasik modellerin yanı sıra özel kesimlerden oluşan modern tesettürlü giyim ürünlerini sizler için satışa sunmaktadır.

Mihrişah son dönemlerin en popüler tesettür giyim markası olarak ön plana çıkmaktadır. Farklı yaşlardaki tesettürlü bayanlara ihtiyaçlarını duydukları modelleri tasarlamaktadır.

Birinci kalite kumaşları en özel renk ve desenler ile bütünleştirerek beğeninize sunmaktadır. En özel desenlere sahip kumaşlar Mihrişah tasarımları ile hayata geçerek göz kamaştıran tesettürlü modellere dönüşmektedir. Tasarladığı tüm modeller, İslam’ın gerekliliklerine ayak uyduran modellerden oluşmaktadır.

Bileklere kadar uzanan etek boyu hem Mihrişah elbise hem de etek modelleri üzerinde uygulamaya alınmaktadır. etek pantolon, tunik elbise ve abiye modelli anlamında farklı mekânlarda ihtiyaç duyduğunu tüm tesettürlü giyim ürünlerini Mihrişah yeni sezon koleksiyon ürünlerinden en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Kaliteyi, şıklığı Mihrişah imzasını taşıyan ürünler ile ucuza alabilirsiniz.

Listelenecek bir ürün yokSEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.