Mevra Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü giyim ürünleri konusunda alanında markalaşmış bir tesettür firması olan mevra, tasarlamış olduğu koleksiyonda İslami değerlere uygun modelleri ön plana çıkartmaktadır.

Tesettürlü yaşam tarzını benimsemiş bayanların ihtiyaçlarına fazlasıyla yanıt verecek şekilde mevra tesettür giyim ürünleri beğeninize sunulmaktadır.

Tesettür hayatın her alanında olmazsa olmaz bir giyim tarzıdır. Dış mekânlarda ayrı iç mekânlarda ise ayrı tesettür giyim ürünleri tercih edilmektedir. Mevra, hem içi hem de dış giyim için birbirinden özel modelleri çok özel fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Kaliteli kumaş türlerini yeni sezon koleksiyonlarında kullanan Mevra, tasarladığı tüm ürünlerde kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Tesettür abiye modelleri arasında en zengin seçenekleri mevra abiye modelleri sunmaktadır. En özel renk skalasını yine Mevra imzalı abiyeler üzerinde görmek mümkün olmaktadır.

Tesettüre uygun vücut hatlarını öne çıkartmayan özelliklere sahip kumaşlar tasarlanarak kusursuz bir tesettür kataloğu hazırlamış durumdadır.

Mevra elbise modelleri de birbirinden farklılık arz etmektedir. Zevklerinize hitap edebilecek çok özel modeller, yeni sezon kreasyonlarında yerini almaktadır.

Mevra imzasını taşıyan tesettür giyim ürünleri kaliteli duruşu ile kendini belli etmektedir.  Mevra tunik modelleri kategorinde sizler için göz alıcı tasarımlar karşımıza çıkmaktadır. farklı ortamlarda kullanılmak üzere  tasarlanmış birbirinden farklı seçenek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Farklı boylardan oluşan mevra tunikler, özel detayları ile diğer markalardan kendini ayırmaktadır. Estetik çizgilerden oluşan Mevra tunikler,  iş ortamlarınızda ve farklı resmi ortamlarda şıklığınızı arttırmanıza yardımcı olacak tasarımlardır.

Çok özel Modellerin çok özel fiyatlarla satışa sunulduğu zarif tesettür bağlantı adresimiz üzerinde sizlerde ihtiyacınız olan tesettür giyim ürünlerini  Mevra farkıyla satın alabilirsiniz.

Kaliteli tesettür giyim ürünleriniz mevra farkıyla satın almayı düşünürseniz site adresimize giriş yaparak ekonomik ve güvenli bir alışverişe imza atabilirsiniz.

Listelenecek bir ürün yokSEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.